Kuchenki Amica

Gazowo-elektryczna Amica (51GE2.32ZpTa XX)

Wspomniany wyżej model to kuchenka gazowo-elektryczna, co oznacza, że jej palniki do gotowania są w pełni zasilane gazem (ziemnym lub z butli), zaś piekarnik jest wyłącznie elektryczny. Posiada ona 4 palniki: 2 średnie o mocy 1800W, jeden duży o mocy 2800W i jeden mały o mocy 1000W zwany pomocniczym. Gaz zapalany jest iskrą w pokrętle.

Ponieważ piekarnik jest na prąd należy spodziewać się, że będzie miał on sporo funkcji. Twórcy tego modelu postanowili zadbać o kilka szczegółów – przede wszystkim jest programator, dzięki któremu ustawimy automatyczne wyłączenie piekarnika po upływie jakiegoś czasu bądź o konkretnej godzinie, zapobiegając tym samym spaleniu potrawy.

Piekarnik działa na zasadzie ogrzewania górnego i dolnego, grilla, turbo grilla, supergrilla, termoobiegu z opcją włączenia grzejników oraz samego termoobiegu. Podobnie jak w wielu modelach, wnętrze piekarnika zostało pokryte specjalną łatwo czyszczącą się emalią. Pokrywa kuchenki jest szklana, a wygląd dzięki inoxowi całkowicie nowoczesny i pasujący do każdego wystroju. Cena naprawdę dobra, bo niecały 1000 złotych jak na tę jakość to naprawdę okazja w gąszczu zniżek.


Pełna lista kuchenek Amica


Polecane kuchenki Amica: