Kuchenki Ardo

Ardo A640 G6 dla tradycjonalistów

Choć białe kuchenki tracą na popularności, to nadal nie brakuje ich zwolenników, którzy bardzo chętnie korzystają z wynalazków producentów. Wymieniony wyżej model marki Ardo to elegancja i prostota w jednym, a nowoczesność designu tej serii zapewnia szklana pokrywa.

Cztery gazowe palniki o mocach odpowiednio 1000W, dwa palniki po 1800W i jeden 2500W. Zapalarka znajduje się w pokrętłach, nie ma więc dodatkowego przycisku do tworzenia iskry. Standardem wydaje się również instalacja minutnika, który po upływie określonego czasu dość głośno zadzwoni. Piekarnik zaopatrzony w ruszt i obrotowy rożen ma pojemność 52 litrów.

Jest też pewne rozwiązanie, dzięki któremu gaz nie będzie wypływał, jeśli płomień ulegnie zgaszeniu, a my tego nie zauważymy. I jak to przy kuchenkach wolnostojących bywa – na dole znajduje się szuflada na większe, płaskie garnki. Minutnik zasilany jest elektrycznie, więc całkowicie elektryka z kuchenki nie została wyeliminowana. Jak na większość sprzętów i tutaj producent zapewnia 24 miesiące gwarancji, aczkolwiek większe sklepy za drobną opłatą dorzucają kolejne lata darmowych usunięć usterek bądź wymiany towaru.

Polecane kuchenki Ardo: