Kuchenki Indesit

Kuchenka gazowa Indesit K3G21

Nikt nie mówił, że kuchenki gazowe muszą odejść na pamięć, bo przecież mogą wyglądać tak pięknie jak kuchenki elektryczne. Tak jest właśnie z nowym modelem marki Indesit o nowoczesnym wyglądzie i kolorze inox – najbardziej nowoczesnym wśród wszystkich wolnostojących kuchenek.

Standardowo kuchenka posiada cztery gazowe palniki o różnej średnicy i mocy, zgodnie z oczekiwaniami klientów, w końcu potrawy gotujemy raz w małych garnkach, innym razem w większych. Zapalniki nie mają dodatkowego guzika uruchamiającego iskrę i znajdują się w pokrętłach.

Choć obecnie większość kuchenek gazowych ma piekarniki elektryczne, to ten model ma właśnie piekarnik gazowy o pojemności aż 58 litrów. Emalia rzeczywiście nie pozwala osadzać się brudowi i tłuszczowi, ale jej mycie jest konieczne. Jak każda kuchenka, na spodzie znajduje się schowek na patelnie. Piekarnik ma również funkcje grilla, czego piekarnik elektryczny nie jest w stanie nam zapewnić. Cena naprawdę niewygórowana i kuchenka jest polecana przede wszystkim tym, którzy nie chcą zamieniać sprzętu do gotowania na elektryczny.


Pełna lista kuchenek Indesit


Polecane kuchenki Indesit: