Kuchenki Mastercook

Płyta indukcyjna marki Mastercook (I4DD64Z M)

Płyta indukcyjna jest świetnym wynalazkiem z wielu względów, między innymi wykrywa naczynia, dopasowuje rozmiar i rozpala płytę do tego miejsca, w którym uznaje to za najbardziej ekonomiczne. Płyta indukcyjna, o której pragnę napisać, to jednak kolejny, bardziej nowoczesny wynalazek.

Po pierwsze wygląda tak nowocześnie dzięki szkle ceramicznemu, że panie domu pokuszą się o osobny piekarnik i zabudowanie tej płyty. Wyświetlacz LCD ukazuje nam czynności, które wykonuje owa płyta. Wyposażona ona została w dokładnie trzy pola podlegające indukcji, w tym jedno wielkie, które pozwala na postawienie garnków podłużnych czy też kilku mniejszych.

Funkcje, w jakie została wyposażona wspomniana płyta indukcyjna to między innymi: Tempo (kontrola przyrządzania potrawy), Total (automatyczna zmiana mocy po danym czasie), Memo (pamięć etapów przyrządzania z możliwością jej otwarcia w każdym momencie). W ten oto sposób płyta indukcyjna marki Mastercook staje się prawie pełnoprawną kuchenką. Ile kosztuje wynalazek? Sporo!


Pełna lista kuchenek Mastercook


Polecane kuchenki Mastercook: